• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

Дошкільний заклад № 46 вперше гостинно відкрив свої двері в 1966 році. За ці роки було випущено в школу біля 3000 дітей.В садочку обладнаний музичний зал, в якому малюки мають змогу поринути в атмосферу чудового свята, в атмосферу казки. Для оздоровлення, загартування та фізичного розвитку в дошкільному закладі є спортивний зал з різноманітним інвентарем.Світлі, затишні групові кімнати з цікавими ігровими зонами, які відповідають сучасним вимогам, кожного ранку радо зустрічають малюків.

Головною ідеєю створення дошкільного закладу є створення такого освітньо – виховного простору, який дозволяє плекати у дітей життєдайне самоставлення, вільний розвиток усіх здібностей дитини для становлення особистості.
Спираючись на Закон України «Про освіту», наш дошкільний заклад забезпечує фізичне та психічне здоров’я дітей, їх різнобічний розвиток, набуття життєвого досвіду, умінь і навичок, необхідних для подальшого навчання.Робота з дітьми проводиться за сучасними методами досвідченими педагогами з багаторічним стажем.
Головні завдання нашого колективу це:
Перетворити життя малюка (фізичне , психічне, соціальне) на предмети його:
-уваги (зосередься, спостерігай за собою і іншими…);
-аналізу (порівняй з тим, як було раніше, як це виходить у дорослих і твоїх товаришів)
-оцінки (що тобі подобається, а що ні; що і як можна було б змінити…)
-практичного впливу (спробуй змінити, збагатити, поліпшити)
Збалансувати дві тенденції важливі для особистісного ставлення: індивідуалізацію (збереження своєї особливості, власної позиції, думки, точки зору…)та соціалізацію (відчуття себе членом групи, підпорядкованість правилам співжиття у ній)
Оцінюючи зроблене дитиною, його якості та вчинки пам’ятати, що оцінка має бути обґрунтованою, заслуженою, зрозумілою, реалістичною, водночас і критикувати і стимулювати.
Не тільки нести нову інформацію, давати нові знання, а ще й бути амортизатором, стабілізатором, оберегом для малюків.А це означає вміти пом’якшувати впливи, добирати оптимальні засоби спілкування, точно визначати міру, форму, час та обсяг потрібної інформації.