• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

2019-12-26

/Files/images/IMG_20191223_160514.jpg

Новорічні свята – для кожного з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Новий рік час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захоплення. Вони заздалегідь готуються до них, репетируючи танці і пісні, вивчаючи святкові вірші, і з нетерпінням передчувають зустріч з Дідом Морозом. Наш педагогічний колектив, кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесення. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали їм святкову атмосферу. Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися з 23 по 27 грудня. Музичним керівником цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батька, бабусям, дідусям. Від Діда Мороза діти отримали солодкі подарунки.