ЛІТО В САДОЧКУ

2015-05-29

/Files/images/742f7a43c45e.jpg

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті так і спеціально організованого. Широке використання повітря, сонця, води,скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив. Успіх всіх загартовуючих заходів (повітряні, сонячні ванни, водні процедури і т.д). забезпечується дотриманням основних принципів загартування: поступовості, систематичності та врахування індивідуальних особливостей. У літній час значну увагу приділяємо проведенню на свіжому повітрі ігри з піском, водою, повітрям. Вихователі організовують працю дітей на клумбах по догляду за рослинами. Літня пора сприяє активнішому контакту з природою через екскурсії, спостереження, піші переходи, дослідницько-пошукову роботу, проведенню народних ігор.