Вас вітає група "Веселка"

/Files/images/Без названия.jpg

Вихователі:

Магльована-Конюшок Наталія Михайлівна

Помічник вихователя:

Котолова Олена Олексіївна

Мнемотехніка це свого роду схеми в основі яких лежать асоціації, що допомагають запам’ятовувати і відтворювати інформацію.

Методи мнемоніки — це прекрасний спосіб швидко запам’ятовувати вірші. Кожному слову або дії, описаному у вірші, відповідає своя картинка. Діти повторюють за вихователем фрази і показують відповідні картинки. По суті, ця методика являє собою простий ребус, в якому зашифровано весь вірш. Природно вірші запам’ятовуються набагато швидше, адже їх можна побачити!

Вивчаємо вірші з використанням мнемотехнічних прийомів вже другий рік, почали з другої молодшої групи. Так як у дітей дошкільного віку провідний вид пам`яті - візуально-образний, обрали саме таку методику. Адже можна сто разів повторити карапузу вірш, але він все одно буде плутати слова і речення. Однак намалювавши сюжет або представивши змішану схему з картинок, знаків і слів, малюк швидко зрозуміє, що до чого. Для дітей вивчення нових віршів це захоплююча гра, а не просто нудне заучування.

В даний час впроваджуємо мнемотаблиці при переказі оповідань та розгадуванні загадок.